Нет отзывов, добавить
Ми виробники сценічного обладнання!Телефонуйте!
+380676731782
+380970624997
Корзина

Мачти алюмінієві серії МФ600

Представлені у цьому каталозі алюмінієві телекомунікаційні мачти серії МФ600 – це якісні підсилені конструкції, що кріпляться на спеціальних фланцевих з’єднаннях. Висота такої системи складає 3 метри. Основою моделі служать просторові сітки, сторона яких дорівнює 600 мм (розмір визначається по осям труб). Мачти виготовлені з міцного й стабільного матеріалу, що в повній мірі відповідає державним вимогам. Алюмінію не страшні атмосферні опади, він не деформується і не ржавіє з часом.

 

Телекомунікаційні алюмінієві мачти серії МФ600

 

Наші моделі телекомунікаційних алюмінієвих мачт серії МФ600 часто використовується на різноманітних виробництвах, що працюють зі зв’язком. Їхніми основними перевагами стали легка вага і практична модульна конструкція, що значно розширює можливості для встановлення і монтажу.

 

Фланцеве з’єднання

 

Гарантією жорсткості конструкції виступає якісне фланцеве з’єднання. Воно мінімізує кручення, а також підвищує надійність системи. Також наші моделі можуть витримувати високі робочі навантаження. Будьте уважні: ціна у каталозі вказана за одну ферму (висота – 3 м, сторона – 600 мм).