Немає відгуків, додати
Ми виробники сценічного обладнання!Телефонуйте!
+380967866857
+380676731782
Кошик

Алюмінієві мачти для телекомунікаційного обладнання

Знайти по-справжньому якісну алюмінієву мачту для телекомунікаційного обладнання та зв’язку непросто, проте можливо! У цьому каталозі представлені міцні, надійні та перевірені моделі, що пройшли всі необхідні сертифікації. Наші конструкції призначені для розміщення різноманітного обладнання: відеонагляду, освітлення, контрольно-вимірювальної техніки. У нас є варіанти різної висоти, тож ви зможете підібрати для себе ідеальну модель!

 

Вибір алюмінієвих мачт

 

У наших каталогах представлені високоякісні алюмінієві мачти, що використовуються провідними компаніями зв’язку. Усі системи виконані з перевіреного матеріалу, який стійко витримує постійні контакти з вологою та іншими впливи зовнішнього середовища. Конструкції захищені від корозії і прослужать вам ще довгі роки!

 

Системи для телекомунікаційного обладнання та зв’язку

 

Ми практикуємо індивідуальний підхід і з радістю виконаємо для вас надійні системи для телекомунікаційного обладнання. Завдяки шпильковому з’єднанню ферм, наші конструкції можна без проблем встановити навіть у проблемних місцях. Швидкий монтаж елементів гарантований!